• A&S звучна вилушка (мала)
Round, length 10.5 cm. 440 Hz

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

A&S звучна вилушка (мала)

  • Производител: Arnolds&Sons
  • Достапност: Јавете се
  • 350,00 МКД


Ознаки: A&S звучна вилушка (мала)