• Yamaha CHS-520 сталка за цевки

CHS-520


For 20 tubes (with damper)

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Yamaha CHS-520 сталка за цевки

  • Производител: YAMAHA
  • Достапност: Јавете се
  • 226.100,00 МКД


Ознаки: Yamaha CHS520 сталка за цевки