• A&S ремен за саксофон
Neck leather, strap nylon width 25 mm.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

A&S ремен за саксофон

  • Производител: Arnolds&Sons
  • Достапност: Јавете се
  • 870,00 МКД


Ознаки: A&S ремен за саксофон