• Superlux FO58 метална мрежичка за микрофон

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Superlux FO58 метална мрежичка за микрофон

  • Производител: Superlux
  • Достапност: Јавете се
  • 400,00 МКД


Ознаки: Superlux FO58 метална мрежичка за микрофон