• Superlux S-40BK поп-филтер за микрофон

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Superlux S-40BK поп-филтер за микрофон

  • Производител: Superlux
  • Достапност: Јавете се
  • 150,00 МКД


Ознаки: Superlux S40BK попфилтер за микрофон